Menu

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Zapytanie ofertowe nr 1

02-09-2017

 

Szanowni Państwo,

w ramach procedury rozeznania rynku Małopolskie Centrum Wspierania Rozwoju MCWR Sp. z o.o. zwraca się z prośbą o oszacowanie kosztów związanych z zakupem i dostawą programów i urządzeń komunikacyjnych. Zakup jest realizowany w ramach projektu pn. "Przystanek Przedszkolak II" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na mocy umowy nr. RPMP.10.01.01-12-0033/17-00.

Szczegółowe informacje w załączeniu.

Wycenę prosimy przesyłać do dnia 8 września 2017 roku do godz. 17.00 na adres e-mail: biuro@mcwr.pl lub złożyć osobiście/ kurierem w sekretariacie Przystanku Przedszkolak przy ul. Prądnickiej 10 w Krakowie.

Przedstawione zapytanie nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo Zamówień Publicznych.

Osoba do kontaktu: Katarzyna Szczerbik, tel. 12 633-60-00, 667-034-263.

więcej»

Wielkie porządki

31-08-2017

W tym tygodniu nasze Przedszkolaki wypoczywają z Rodzicami, ciesząc się ostatnimi chwilami wakacji. Dzieci zbierają siły na nowy rok przedszkolny a w Przedszkolu wiele się dzieje....

więcej»

Informacja

25-08-2017

Szanowni Państwo,

przypominamy, że  w okresie od 28 sierpnia do 1 września 2017 r. Niepubliczne Przedszkole "Przystanek Przedszkolak" będzie nieczynne

więcej»

Pamiętniki z wakacji

24-08-2017

Ten tydzień mija nam pod hasłem ,,Pamiętniki z wakacji". W poniedziałek każda z grup robiła kolaż ze zdjęciami z wycieczek i wydarzeń, w których uczestniczyła w trakcie wakacji. W przedszkolu dużo się działo, więc nasze kolaże były kolorowe, z dużą ilością zdjęć. Gotowe plakaty powiesiliśmy na tablicach w korytarzach.

 

więcej»

Tydzień sensoryczny

02-08-2017

Wakacje wciąż trwają, a za nami ulubiony wakacyjny tydzień sensoryczny.

Rozpoczęliśmy go od wyjścia do Sali Doświadczania Świata, gdzie rozbudzaliśmy wszystkie nasze zmysły korzystając z dostępnych atrakcji. Basen z kulkami, kolumna wodna,  sensoryczne pianino oraz mnóstwo światełek – to była zabawa!

więcej»

Kolorowy tydzień w Przedszkolu

24-07-2017

Minął kolejny tydzień atrakcji w naszym przedszkolu. W poniedziałek dalej bawiliśmy się w małych artystów. Tym razem każda z grup tworzyła tęczę. Praca była konkursowa, więc każdy z dużym zaangażowaniem wycinał, malował i rysował. Z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu! 

więcej»

Wakacje w Przystanku Przedszkolak

13-07-2017

W nowym tygodniu pogoda nam nie dopisała, wiec zmieniliśmy się w małych artystów. Wykorzystując różnorodne materiały tworzyliśmy prace związane z tematyką lata takie jak: lody, statki na wodzie, a także pejzaże. Szczególnie atrakcyjna okazała się masa solna, z której robiliśmy ryby i inne morskie stworzenia. 

więcej»

Wakacje w Przystanku Przedszkolak

13-07-2017

Wakacje w Przystanku Przedszkolak rozpoczęliśmy tygodniem „letnich przysmaków”. Samodzielnie robiliśmy zakupy na Nowym Kleparzu, a z zakupionych owoców powstały pyszne sałatki owocowe

więcej»

Ogłoszenie

22-06-2017

Szanowni Państwo, z wielka radością informujemy, że nasze Przedszkole pozyskało dotację ze środków Unii Europejskiej w ramach programu RPO Poddziałanie 10.1.1. Wychowanie przedszkolne ZIT.

Nasz projekt pn. „Przystanek Przedszkolak II” otrzyma dofinansowanie w wysokości 896 435 zł.

więcej»

Tydzień- Nad morzem i w górach

21-06-2017

W Przystanku Przedszkolak rozpoczęliśmy ostatni przedwakacyjny tydzień. Skoro wakacje tuż, tuż to i w przedszkolu nie mogło zabraknąć wypoczynkowych tematów. W ubiegłym tygodniu nasi wychowankowie uczyli się o urokach spędzania wakacji i poznawali różne formy aktywności zarówno w górach, jak i nad morzem. Uczyli się też podstawowych zasad bezpieczeństwa i prawidłowego zachowania.

więcej»

DZIEŃ DZIECKA

13-06-2017

Czerwiec to piękna pogoda i bardzo długie dni, które sprzyjają coraz dłuższym wycieczkom, ale dla naszych wychowanków nie to jest najistotniejsze. Czerwiec zaczyna się od wesołego i pełnego uśmiechu święta. Mianowicie zaczyna się od wielkiego święta dzieci, czyli od Dnia Dziecka. Nasze przedszkolaki, również z utęsknieniem wyczekiwały tego dnia i od dawna pytały nauczycieli jaką to atrakcję przygotowali dla nich. 

więcej»

Tydzień- Moja rodzina i Dzień Matki

29-05-2017

W ubiegłym tygodniu nasi wychowankowie dowiadywali się wszystkiego o swojej rodzinie. Zaczęło się jeszcze w domach naszych przedszkolaków, gdzie rodzice na zdjęciach z różnych okresów pokazywali i nazywali członków swoich rodzin (zarówno tych najbliższych, jak i tych należących do dalszej rodziny). Następnie dzieci przyniosły rodzinne zdjęcia do przedszkola i tutaj przy kolegach i koleżankach mogły opowiedzieć o swojej rodzinie (rodzicach, rodzeństwie, kuzynach, dziadkach, babciach, wujkach oraz ciotkach). 

więcej»

Tydzień- Na wsi

16-05-2017

Długi majowy weekend i związana z nim beztroska uległy zakończeniu, a po powrocie do przedszkola na naszych kochanych wychowanków czekał temat związany z szeroko pojętym życiem na wsi. Przez cały ubiegły tydzień przedszkolaki poznawały hodowlane zwierzęta gospodarskie  oraz uczyły się wymieniać i rozpoznawać na obrazkach podstawowe prace gospodarskie.

więcej»

Tydzień- Na łące i w lesie

03-05-2017

W tygodniu poprzedzającym długi weekend majowy nasi wychowankowie poznawali zwierzęta mieszkające na łące i w lesie. Nauce tej towarzyszyło wiele obrazków przedstawiających łąkę i las wraz z ich mieszkańcami, których nasze przedszkolaki bezbłędnie nazywali.

więcej»

Święta Wielkanocne

13-04-2017

Do świąt wielkanocnych zostało zaledwie kilka dni, ale w Przystanku atmosferę i nastrój świąt czuć już w całej okazałości. Od początku tego tygodnia nasi wychowankowie uczyli się  wszystkiego o jajkach. Ponadto dowiedzieli się jakie produkty dajemy do koszyczka, a w salach i na korytarzach przedszkolnych zaczęły pojawiać się pięknie udekorowane pisanki oraz wielkanocne zające i kurki. 

więcej»

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

09-04-2017

Kwiecień w naszym przedszkolu rozpoczęliśmy od obchodów Światowego Dnia Świadomości  Autyzmu. 3 kwietnia (poniedziałek) zaraz jak tylko wszyscy wychowankowie dotarli do przedszkola wyruszyliśmy na pętlę tramwajową Krowodrza Górka na, której czekał już na nas specjalny niebieski tramwaj do którego wsiedliśmy. A następnie wyruszyliśmy w podróż. 

więcej»

Kontakt z nami

Niepubliczne Przedszkole
"Przystanek Przedszkolak"

ul. Prądnicka 10
30-002 Kraków

biuro@przystanek-przedszkolak.pl
tel. 12 633-60-00
tel. kom. 667 034 263

Dyrektor przedszkola:
Katarzyna Szczerbik

Dyrektor merytoryczny:
Karolina Sobierska
Przedszkole dla dzieci z Autyzmem w Krakowie

Informator Przedszkolaka

Organ prowadzący:
Małopolskie Centrum Wspierania Rozwoju MCWR Sp. z o. o.
ul. Oboźna 29b, 30-010 Kraków

Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia XI Wydz. Gosp.
KRS 0000382290, kapitał zakładowy: 50 000 zł.
NIP 6793060938 REGON 121490476
Konto 24 1090 1665 0000 0001 1616 6206

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »