Andrzejkowa zabawa

11-12-2019

Pod koniec listopada, zgodnie ze staropolską tradycją, świętowaliśmy w naszym Przedszkolu Andrzejki. Wszystkie dzieci i nauczyciele z tej okazji przygotowali wspaniałei kolorowe stroje, które dumnie nosili przez cały dzień. Tego dnia odbyła się także huczna zabawa taneczna, którą poprowadził nasz niezastąpiony tancerz - Pan Janek, a Andrzejkowe wróżki krążyły po salach, wprawiając wszystkich w radosny nastróji zapraszając do wspólnej zabawy. Dzieci miały okazję wziąć udział w zabawach ruchowych z wykorzystaniem chusty Klanzy oraz magicznych balonów. Był to niezwykły dzień, pełen wrażeń, dzięki czemu uśmiechy nie schodziły z twarzy naszych podopiecznych aż do samego końca zajęć przedszkolnych.