Święty Mikołaj odwiedza Przedszkolaków

11-12-2019

W ubiegły piątek 6 grudnia do naszego Przedszkola zawitał niezwykły gość. Wszyscy z niecierpliwością wyczekiwali go już od dawna, pisząc do niego listy i słuchając opowieści o jego magicznych zdolnościach. W końcu nadszedł ten wymarzony dzień! Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami elfami i reniferami zapukał do drzwi Przedszkola. Wszystkie dzieci przywitały go z ogromną radością, zapraszając do wspólnych tańców w rytm świątecznych piosenek. Ponieważ wszystkie dzieci były w tym roku nadzwyczaj grzeczne, Mikołaj dla każdego z nich przygotował wspaniały prezent. Przedszkolne Mikołajki przyniosły wiele radości nie tylko naszym wychowankom - Mikołaj w swojej hojności nie zapomniał również o pracownikach i Dyrekcji, obdarowując wszystkich miłymi upominkami.