Jesień w Przedszkolu

28-10-2019

Do naszego Przedszkola przyszła jesień…

Najpierw wszędzie pojawiły się kolorowe dekoracje, a sale przedszkolne zaczęły przypominać jesienny park. Ponieważ w tym roku jesienna pogoda jest dla nas nadzwyczaj miła i ciepła, każdego dnia Przedszkolaki wyruszają na spacer do pobliskiego parku na poszukiwanie prawdziwych skarbów – zbierają kasztany i żołędzie, wypatrują na drzewach czerwonej jarzębiny, odnajdują najpiękniejsze kolorowe liście. Następnie nasi nauczyciele z pomocą odnalezionych przez dzieci darów jesieni tworzą niezwykle ciekawe lekcje oraz zajęcia plastyczne i sensoryczne. Nauka poprzez zabawę, z wykorzystaniem naturalnych materiałów dostarcza naszym wychowankom stymulujących wszystkie zmysły doświadczeń, na podstawie których dzieci budują nową wiedzę. Dzięki temu wszystkie Przedszkolaki mogły bliżej poznać tę wspaniałą porę roku, mimo, że momentami deszczową i zimną, to jednocześnie bardzo ciekawą i barwną.

Galeria zdjęć: Jesień w Przedszkolu