Z pamiętnika życia przedszkolaka

12-11-2023

Nasi Przystankowicze zakończyli październik w smakowity sposób! Przedszkolaki z grupy srebrnej przy pomocy specjalnie przygotowanych plansz z opisanymi krok po kroku czynnościami, pichcili smakowite gofry z bitą śmietaną, owocami, posypką... pycha!

A chłopcy z grupy turkusowej i fioletowej? Wybrali się na Nowy Kleparz w poszukiwaniu składników na sałatkę owocową, którą później samodzielnie przygotowali i zjedli ze smakiem, ćwicząc motorykę małą podczas krojenia zarówno twardych jak i miękkich owoców.

W październiku nie zabrakło również czekoladowych ciasteczek grupy czerwonej, którymi podczas pieczenia pachniało w całym przedszkolu.

Pomiędzy jednymi smakowitościami, a drugimi, znalazł się również czas na zasadzenie własnego jesiennego wrzosa przez grupę fioletową na zajęciach AAC z p.Gabrysią. Chłopcy obiecali, że będą samodzielnie doglądać i regularnie go podlewać. Jak myślicie, uda się :D?