Deklaracja dostępności Ustawienia:

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczne przedszkole dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Październik

20-10-2023

Połowa października już dawno za nami... a co ten miesiąc przyniósł naszym przedszkolakom? Oczywiście mnóstwo atrakcji! Przystankowicze stawiali dzielnie czoła długim spacerom, w trakcie których znalazł się również czas na wspólny odpoczynek i pyszne przekąski. 

Zagłębiali się w tajemniczy świat zwierząt, ucząc się, które zwierzęta mieszkają na wsi, w lesie, a które w głębokich wodach mórz i oceanów.

Dzieci doskonale już wiedzą, jak ważne jest jedzenie warzyw, żeby być silnym i zdrowym... dlatego z wielkim entuzjazmem na plastyce tworzyły swój własny, zdrowy i sycący "gar zupy". Poznały przy tym różne warzywa oraz doskonaliły motorykę małą podczas samodzielnego wycinania i przyklejania warzywnych sylwet.

A co po takiej dawce wiedzy? Oczywiście swobodna zabawa i rozwijanie własnych zainteresowań, najlepiej w parze, budując ogromne mosty dla przeróżnych pojazdów.

W październiku odbyło się także bardzo ważne święto dla osób "po drugiej stronie"- nauczycieli i terapeutów, którzy codziennie stawiają czoła wyzwaniom i wkładają całe serce, aby dzieci były szczęśliwe.

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »