Z życia Przedszkolaków - Starszaki Niebieskie

03-11-2015

Oto grupa, której dzień w przedszkolu nie mógłby obejść się bez muzyki, pląsów i odrobiny wygłupów. Niebiescy razem ze swoimi nauczycielami poznają coraz to nowe tańce oraz piosenki i nie straszna im nawet chłodna i mglista jesień, bo muzyka rozluźnia i poprawia nastrój nawet największym smutasom. Aktualnie do grupowych rozweselających hitów należy piosenka „Pocałuj żabkę w łapkę”.

Niebiescy chłopcy są również prawdziwymi smakoszami. Podczas powitania wzbogacają swój zmysł smaku próbując coraz to nowszych rzeczy. Ulubionym smakiem Starszaków jest smak kwaśny, a najchętniej wybieraną przekąską – chrupiące wafle ryżowe.

Wśród Niebieskich nie brakuje także prawdziwych pasjonatów. Odwiedzając ich salę możemy poznać speca od obsługi radia, eksperta od utrzymywania porządku, miłośnika przedmiotów odbijających światło oraz wydających różne dźwięki, a także zwolennika aktywnego spędzania czasu i rozciągania mięśni na piłce gimnastycznej.

Razem ze Starszakami Niebieskimi na pewno przegnamy jesienną szarugę i wprawimy się w dobry nastrój – w tej sali zawsze świeci słońce.