Deklaracja dostępności Ustawienia:

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczne przedszkole dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

10-04-2024

W ubiegły piątek nasze przedszkolaki świętowały Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.

Czekało na nich dużo atrakcji poznawczych oraz sensorycznych. W jednej z sal powstała prawdziwa sala kinowa, w której dzieci zajadając się popcornem oglądały "Tygryska Daniela i jego sąsiadów ". A po zakończonym seansie całe przedszkole wybrało się na spacer do parku, w którym dzieci wspólnie z terapeutami malowały symbol puzzla oraz dużo pięknych serduszek!

To był cudowny dzień!

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »