Deklaracja dostępności Ustawienia:

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczne przedszkole dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Dzień z życia przedszkolaka

06-12-2023

Nasze przedszkolaki wiedzą, że ważne jest trenowanie zarówno ciała jak i duszy. Grupa turkusowa wybrała się z Paniami do biblioteki na ulicy Rajskiej, gdzie było od groma książek! Dla każdego coś dobrego, dzieciaki były zachwycone mogąc zanurzyć się w bajkach i odkrywać nowe nieznane im postaci. A co po wysiłku umysłowym? Oczywiście trochę ruchu, z dodatkiem świetnej zabawy, chłopcy mogli "wyginać śmiało ciało" podczas gry Twister i musicie przyznać, że wychodziło im to super!"

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »