Deklaracja dostępności Ustawienia:

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczne przedszkole dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Dzień Dziecka

04-06-2024

Nasze przedszkolaki przez ostanie dni nie próżnowały i uczestniczyły w cudownych dwóch świętach jakimi były Dzień Mamy oraz Dzień Dziecka.

Na Dzień Mamy każdy przedszkolak przygotował samodzielnie najpiękniejszy prezent - od laurki po dyplom dla najlepszej mamy na świecie, niektórzy wręczyli kwiaty żywe i te z papieru kolorowego! Mamy były szczęśliwe.

A co działo się w najważniejsze święto dla dzieciaków? Była budka z lodami, wielkie dmuchańce do skakania i basen z kulkami, w którym każdy mógł się zanurzyć po samą głowę! Pomiędzy atrakcjami był czas na wspólne świętowanie i zajadanie przekąsek oraz szalone tańce.

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »