30-11-2021

W dniu dzisiejszym Przedszkolaki wraz z nauczycielami przeniosły się do magicznego świata wróżb i zabaw andrzejkowych. Świętowanie rozpoczęło się od lania wosku - dzieci mogły zaglądnąć w przyszłość oraz wspólnie z rówieśnikami doszukiwac się znaczeń i symboli powstałych z wosku figur. Stworzone kształty były doskonałą okazją do rozwijania wyobraźni. Wśród zabaw i gier nie zabrakło także wyścigu butów - który stanowił świetne ćwiczenie poprawności układania w szeregu, wróżenie z dłoni - które również było zabawą sensoryczną oraz wielu innych, ciekawych atrakcji. Pomiędzy zabawami a wróżbami, dzieci pozowały do zdjęć na tle specjalnie przygotowanej przez nauczycieli ,,ściance".

Wszystkie wróżby przeplatane były tańcami przy muzyce, śmiechem oraz słodkim poczęstunkiem.