Z życia przedszkolaków- Starszaki fioletowe

12-11-2016

Jesteśmy silną grupą zerówkowiczów, kilkoro z nas zna Przystanek Przedszkolak już od paru lat, dlatego chętnie pomagamy nowym kolegom poznać nasze przedszkole. Na co dzień staramy się dzielnie wypełniać zestawy ćwiczeń, choć odnalezienie odpowiedniej strony to nie lada wyzwanie!

Zdecydowanie wolimy wygrywać w zawodach w ubieraniu skarpetek na czas, odnosić sukcesy w grze w „Chińczyka”, wyścigach na sali gimnastycznej oraz budować komisariat policji i bawić się w policjantów i złodziei. W przerwach między pościgami udoskonalamy pokazy w tańcu „Gangam Style” oraz technikę wspinania na ściance wspinaczkowej. Czasem musimy coś wyprać, ugotować i posprzątać, ale jesteśmy w tym mistrzami. Najbardziej lubimy jeść makarony, trochę gorzej idzie nam jedzenie buraków. Naszą największą pasją są pociągi – Tomek Lokomotywa to już jeden z nas, a kiedy dopisuje pogoda poszukujemy go na spacerach po okolicznych dworcach.