Z życia przedszkolaków- Czas na Maluchy Pomarańczowe

28-11-2016

Cześć, czołem! To My Maluchy Pomarańczowe, grupa indywidualności, witamy z sali obok pokoju nauczycielskiego. Jesteśmy grupą 4 - latków złożoną z trzech sympatycznych dżentelmenów oraz ich nowej rozśpiewanej koleżanki. Jesteśmy entuzjastami gimnastyki, muzyki oraz spacerów. Lubimy rozmawiać z wykorzystaniem naszych książek do komunikacji oraz gestów.

Pomimo ilości zajęć mamy czas aby realizować swoje pasje. Jest wśród nas zapalony kolekcjoner niedocenianych przez innych zabawek, pasjonat ogrodnictwa (zwłaszcza podlewania kwiatów), architekt amator, dbający o „poziom” naszej sali w wolnym czasie poświęcający się zagadnieniom kolei oraz innych pojazdów. Ponadto jedno z nas jest na bieżąco z top listą przebojów, którą prezentuje nam w czasie zabawy.

Pomimo tego, że jeszcze nie mamy obowiązku przygotowywać się do szkoły, nie szczędzimy sił, aby uczestniczyć w zajęciach, rozwijając swój sokoli wzrok, bystry słuch, sprytne palce, jak również ćwicząc swój język - najlepiej próbując mniej lub bardziej egzotycznych przypraw.