Wyniki konkursu plastycznego „Jesienne drzewo”

19-11-2020

Z ogromną radością ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego pt „Jesienne drzewo”. Wszystkim uczestnikom gratulujemy niezwykłej kreatywności i zaangażowania w wykonanie  prac konkursowych. Jury  stanęło przed nielada wyzwaniem! Niezwykle trudne okazało się wybranie kilku zwycięskich prac spośród 23 wspaniałych dzieł plastycznych, które otrzymaliśmy od naszych wychowanków. Ostatecznie na podstawie zawartych w regulaminie  kryteriów udało się wyłonić grupę szczęśliwych laureatów. Komisja podczas swoich obrad kierowała się następującymi  krytriami oceny: samodzielność wykonania pracy, pomysłowość, walory artystyczne, zgodność pracy z tematyką konkursu, materiał użyty do wykonania pracy.

A oto nasi zwycięscy:

Miejsce I ex aequo – Masza z grupy niebieskiej oraz Krzyś z grupy złotej

Miejsce II ex aequo – Witek z grupy czerwonej, Marcin z grupy fioletowej

Miejsce III – Szymon z grupy turkusowej

Wyróżnienia: Nikola z grupy zielonej, Adam z grupy pomarańczowej

Gratulujemy!

Na laureatów czekają nagrody,  a dla wszystkich uczestników konkursu  przewidziane zostały pamiątkowe dyplomy.

Przedszkolakom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie, a rodzicom Małych Artystów za wsparcie i zaangażowanie we wspólną naukę i zabawę.

Galeria zdjęć: Konkurs plastyczny "Jesienne drzewo"

Miejsce I
Miejsce I ex aequo