Wakacje w Przedszkolu

18-07-2020

Wakacje w naszym Przedszkolu to czas świetnej zabawy i mnóstwa atrakcji, które organizujemy dla naszych wychowanków w ramach tematycznych zajęć półkolonijnych.

W ubiegym tygodniu w myśl zasady „W zdrowym ciele, zdrowy duch” skupiliśmy się na kształtowaniu u naszych Podopiecznych nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu. Tematem przewodnim naszych zajęć i zabaw by sport oraz muzyka. Każdego dnia Przedszkolaki miały okazję wziąć udział w innej, ciekawej formie aktywności ruchowej i muzycznej.

W tym czasie przedszkolaki m.in. ćwiczyły jogę, wzięły udział w zajęciach ruchu rozwijającego metodą Weroniki Sherborne oraz zajęciach tańca z szarfami. Tydzień muzyczno-ruchowy dzieci zakończyły dyskoteką w rytmie disco.

Galeria zdjęć: Wakacje w Przedszkolu - sport i muzyka