Święta Wielkanocne

13-04-2017

Do świąt wielkanocnych zostało zaledwie kilka dni, ale w Przystanku atmosferę i nastrój świąt czuć już w całej okazałości. Od początku tego tygodnia nasi wychowankowie uczyli się  wszystkiego o jajkach. Ponadto dowiedzieli się jakie produkty dajemy do koszyczka, a w salach i na korytarzach przedszkolnych zaczęły pojawiać się pięknie udekorowane pisanki oraz wielkanocne zające i kurki. Zaczęły również spływać pierwsze prace w konkursie na najładniejszą pisankę. W tworzonych pracach widać olbrzymią pomysłowość i kreatywność, co sprawia, że jury konkursu nie będzie miało łatwego zadania jeśli idzie o wybór tej najładniejszej. Na prześliczne pisanki czekamy do 20 kwietnia.

Natomiast z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych Dyrekcja i cały Zespół „Przystanku Przedszkolak” składa najserdeczniejsze życzenia  zdrowych, pogodnych, spokojnych, radosnych i spędzonych w rodzinnym gronie Świąt Wielkanocnych oraz mokrego Śmigusa- Dyngusa.