Świąteczny czas w naszym przedszkolu

02-01-2023

Ostatni tydzień przed świętami to w Przystanku czas zadumy, relaksu i spokoju. Święta Bożego Narodzenia to najlepszy czas na to, aby zatrzymać się w codziennej gonitwie i natłoku zajęć oraz pozwolić sobie i dzieciom na więcej swobody. Dzięki staraniom pani Magdy i pani Emilii w naszym przedszkolu czuć już cudowną magię świąt. Na korytarzu stoi przepiękna, oświetlona choinka, której sosnowy zapach przywołuje wspomnienia lasu. Przedszkolaki samodzielnie przygotowały ozdoby choinkowe i udekorowały drzewko. Nasi milusińscy zajadają się wigilijnymi przysmakami – nie brakuje barszczu, pierników, mandarynek, winogron. Pod koniec tygodnia wszyscy spotkają się na wspólnym, świątecznym kolędowaniu. Dziękujemy Państwu za zaangażowanie w przygotowanie kartek świątecznych dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej im. Ludwika i Anny Helclów w Krakowie. Cieszymy się, że nasze przedszkolaki przyczynią się do obdarowania radością tych osób, które najbardziej tego potrzebują.