Rozpoczynamy nowy rok w naszym Przedszkolu

19-09-2022

Pierwsza połowa września w naszym przedszkolu obfitowała w dni intensywnej i pełnej zapału pracy. Dzieci ze świeżą energią przekroczyły progi swoich sal. Poznawały nowe zabawki, pomoce dydaktyczne, zapoznały się z nowymi koleżankami i kolegami, a także zaznajomiły się z nowymi paniami. Chętnie uczestniczyły w najnowszych zajęciach prowadzonych w Przystanku Przedszkolak (m.in. Sensoplastyka, Arteterapia, Logorytmika).

Wspaniale było zobaczyć roześmiane, starsze przedszkolaki po wakacyjnej przerwie i z ekscytacją przywitać maluchy, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Przystankiem.

Wszystkim przedszkolakom życzymy powodzenia i wielu sukcesów, a przede wszystkim jak najwięcej uśmiechu i dobrej zabawy – bo to przecież istota dzieciństwa!