Powrotów nadszedł czas

08-09-2020

Minął tydzień odkąd 1 września nasze Przedszkolaki wróciły do nas po wakacjach. W przedszkolu czekało na nie sporo zmian: nowi koledzy i koleżanki, nowi nauczyciele i nowe, odświeżone sale.

Dzieci w pierwszym tygodniu  pobytu w przedszkolu zaaklimatyzowały się  w swoich nowych, kolorowych grupach, z radością przywitały swoich kolegów lub  z ciekawością poznawały nowych towarzyszy zabawy. Każdy kolejny dzień w naszym Przedszkolu, to nowe doświadczenia i nowe wyzwania dla naszych Przedszkolaków.  Najważniejsze, że  wszystkim przez cały tydzień towarzyszył uśmiech, zadowolenie i dużo energii!

W tym świeżo rozpoczętym roku szkolnym wszystkim naszym wychowankom życzymy dużo nowych, ciekawych doświadczeń i radości ze wspólnych zabaw i nauki. Mamy nadzieję, że w tym roku każdy z Was z naszą pomocą zrobi kolejne małe i większe kroki na drodze rozwoju. Będziemy z Wami w każdej chwili tej niezwykłej podróży.