Najpiękniejsze święta

26-11-2020

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pt. „Najpiękniejsze święta”. Konkurs skierowany jest do wychowanków Niepublicznego Przedszkola „Przystanek Przedszkolak” w Krakowie wraz z rodzinami. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej w formie ozdoby choinkowej lub kartki świątecznej. Głównym założeniem konkursu jest przedstawienie za pomocą dowolnie wybranej techniki plastycznej symboliki świątecznej. Celem konkursu jest rozbudzanie u dzieci wrażliwości estetycznej, inwencji twórczej i kreatywności, rozwijanie indywidualnych zdolności plastycznych, a także utrwalenie wiedzy dotyczącej zwyczajów bożonarodzeniowych.

Prace należy składać do 5.12.2020r. wychowawcom poszczególnych grup.

Ogłoszenie wyników nastąpi 10.12.2020r. Dla wszystkich uczestników konkursu przewidziane są pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki, a dla laureatów nagrody rzeczowe.

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu - do pobrania poniżej.

Pliki do pobrania: