Konkurs szopek Bożonarodzeniowych

12-01-2017

Do 23.12.2016 roku można było przynieść przepięknie wykonaną szopkę. Konkurs cieszył się olbrzymim zainteresowaniem, a do jury spłynęło kilkanaście prac plastycznych wykonanych najrozmaitszymi technikami z wykorzystaniem najróżniejszych materiałów. Bardzo często naszych wychowanków w swojej pracy wspierali rodzice. Konkurs był więc bardzo fajną formą zacieśniania rodzinnych relacji i przysporzył wiele radości zarówno dzieciom jak i dorosłym. W konkursie mogli wziąć udział zarówno przedszkolaki jak i uczniowie. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach (dla szkoły i dla przedszkola). W konkursie nagrodzono następujące prace przedszkolaków:

-I miejsce

II miejsce-

III miejsce-

III miejsce

Wszyscy biorący udział w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy, a laureaci poszczególnych miejsc otrzymali pamiątkowe nagrody.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie za rok.