19-10-2020

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pt. „Jesienne drzewo”. Konkurs skierowany jest do wychowanków Niepublicznego Przedszkola „Przystanek Przedszkolak” w Krakowie wraz z rodzinami.

Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej w formie plakatu (preferowany format A4). Głównym założeniem konkursu jest przedstawienie za pomocą dowolnie wybranej techniki plastycznej wizerunku jesiennego drzewa.

Celem konkursu jest rozbudzanie u dzieci wrażliwości estetycznej, inwencji twórczej i kreatywności, rozwijanie indywidualnych zdolności plastycznych, a także utrwalenie wiedzy dotyczącej zmian zachodzących w przyrodzie jesienią.

Prace należy składać do 6.11.2020r. wychowawcom poszczególnych grup.

Ogłoszenie wyników nastąpi 13.11.2020r. Dla wszystkich uczestników konkursu przewidziane są pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla laureatów.

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu - do pobrania na dole strony.

Pliki do pobrania: