Koniec lipca w Przystanku Przedszkolak

09-08-2021

W przedostatnim tygodniu lipca przedszkolaki zamieniÅ‚y siÄ™ w prawdziwych artystów. W ramach tygodnia tematycznego ,,Mali ArtyÅ›ci" nauczyciele przygotowali ciekawe zajÄ™cia, których celem byÅ‚o pobudzenie kreatywnoÅ›ci dzieci oraz ksztaÅ‚towanie umiejÄ™tnoÅ›ci plastycznych. Przedszkolaki niÄ™dzy innymi rysowaÅ‚y na folii spożywczej, odbijaÅ‚y pieczÄ…tki, malowaÅ‚y dÅ‚oÅ„mi, a także wspólnie tworzyÅ‚y rozmaite plakaty.

W kolejnym tygodniu, najwiÄ™kszÄ… atrakcjÄ™ stanowiÅ‚a wycieczka do Muzeum Iluzji. Dzieci mogÅ‚y zaobserwować doÅ›wiadczenia edukacyjne wzbogacone interaktywnymi rozrywkami (rysowanie Å›wiatÅ‚em, tworzenie cieni) a także dotknąć wiÄ™kszoÅ›ci eksponatów. ByÅ‚a to niezwykle ciekawa podróż w gÅ‚Ä…b Å›wiata iluzji.

AkceptujÄ™, zamknij komunikat »