22-01-2020

W tym tygodniu obchodziliśmy niezwykle ważne święto – Dzień Babci i Dziadka. Aby należycie uczcić ten szczególny Dzień, nasze Przedszkolaki zaplanowały wspaniałą niespodziankę. Już od wielu dni z pomocą nauczycieli przygotowywały przedstawienie – nasze pierwsze przedszkolne Jasełka. Każdy Przedszkolak otrzymał równie istotną rolę – były skrzydlate aniołki, byli biedni pastuszkowie, byli także trzej królowie. Gdy przybyli zacni goście całe Przedszkole wypełniło się dźwiękami kolęd i mocą serdecznych życzeń. Wszystkie Babcie i wszyscy Dziadkowie wzruszeni głośno bili brawo dla swoich zdolnych wnucząt, a następnie razem z nimi podążyli do przedszkolnych sal, gdzie czekały na nich kolejne atrakcje. Każde dziecko własnoręcznie wykonało drobny upominek dla swoich gości, dziadkowie mogli również zobaczyć jak bawią się i uczą na co dzień nasi wychowankowie.

Zdecydowanie był to jeden z najbardziej wzruszających i ciepłych dni, jaki przeżyliśmy w Przystanku tej zimy.