30-11-2020

Zgodnie z dawną tradycją nasze Przedszkolaki w dzień św. Andrzeja spędzały czas na świetnej zabawie i wesołych wróżbach.Najpierw z pomocą nauczycieli lały wosk przez magiczny klucz, żeby później szukać w jego zastygłym kształcie symboli i odczytywać ich znaczenie. Następnie sprawdzały co czeka je w przyszłości - przekuwały serce szpilką, by tam gdzie trafiły odnaleźć swój przyszły zawód. Według tej wróżby wśród naszych wychowanków dorasta wielu lekarzy, górników i policjantów :) Ostatnie zadanie tego dnia wymagało nie lada zręczności - dzieci wyławiały złote rybki i - odwrotnie niż to w bajkach bywa - musiały spełniać ich życzenia. Oczywiście po wykonanym zadaniu na każdego Przedszkolaka czekała miła niespodzianka :)

Galeria zdjęć: Andrzejki